Adj desszerei, süteményeidnek, vagy fagyasztott termékeidnek egyedi megjelenést: szórj rájuk bársonyas sprayt fagyasztott vagy hűtött termékekre. A durva, színes és egyedi textúra eléréséhez csak kis mennyiség szükséges. A spray-k rendkívül hatékonyak, és a tápanyagokban gazdag kakaóvaj mellett csak élelmiszer- színezőanyagokat tartalmaznak.
A csomag a következőket tartalmazza: 250 g
Hordozóanyag: kakaóvaj; színezékek: E 170 (kalcium-karbonát), E 120 (kármin), E 133 (briliáns kék FCF); hajtóanyag: E 290 (szén-dioxid).
| Energiaérték kJ | 3026 kj |
| Energiaérték kcal | 723 kcal |
| Zsírok | 80 g |
| - ebből telített zsírsavak | 48 g |
| Szénhidrátok | 0,2 g |
| - ebből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0,4 g |
| Kategóriák: | Permetező ételszínezők - bársonyos |
| Bársonyos hatású spray torták bevonásához és tartelettek díszítéséhez | |
| Gyártó | Cake Masters |
| EAN | 4250712364310 |
| Termékszám | 16431 |